Krajské kolo v košíkové chlapců 8. a 9. tříd

Dne 22.5. se družstvo chlapců naší školy ve složení Jan Coubal, Dominik Krippner, Jan Kunciter, Kevin Tran, Amgalan Ariunbold, Radoslav Kříž zúčastnilo krajského kola v basketbalu. Turnaj se konal v Sokolově za účasti 4 družstev. Naši borci nastoupili nejprve proti Hornímu Slavkovu, který přehráli jasně 15:5. Druhým soupeřem byl favorizovaný tým Sokolova, ale ani ten nebyl pro náš tým problémem. Vítězství 21:14 bylo zcela zasloužené. V posledním zápase narazili chlapci na tým Chebu, který hrál velmi tvrdě, až záludně daleko za hranicemi pravidel. Přesto chlapci vyhráli jednoznačně 24:16 a celý turnaj bez porážky vyhráli a stali se tak mistry Karlovarského kraje pro rok 2024. Závěrem bych rád poděkoval všem chlapců za vynikající reprezentaci naší školy a čestné fair play chování.