McDonald’s Cup 1. stupeň

V úterý 30.4.24 proběhl další ročník v této populární sportovní události. Jako každý rok pořádá SOK MCD Cup naše škola na hřišti Tyršův dům. Zúčastnili se jako vždy všechny školy ašské, tak i ZŠ Hranice. Hrálo se ve dvou kategoriích. 1. – 3. třída a 4.- 5. třída. V kategorii první byla přihlášena pouze dvě družstva a tak se utkali spolu třikrát. Bohužel nás soupeř třikrát porazil a tím určil i naše pořadí. V kategorii druhé to bylo podstatně zajímavější. Turnaj jsme měli rozehrán velice dobře, bohužel osudovým zápasem se nám stal poslední třetí zápas ve skupině. Podlehli jsme ZŠ Hlávkova a místo na okresní kolo do ML, jsme skončili až třetí ve skupině. Takový je sport. Jinak musím poděkovat žákům 9. ročníků- Šivák, Jakoubek, Vácha, kteří se aktivně podíleli na organizaci tohoto turnaje.